Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League - Historical Website

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komisja dot. meczu Pakistan - Katar
03-08-2018, 00:40
Komisja dot. meczu Pakistan - Katar
Po przeanalizowaniu przepustek z meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata na mapie handball, a konkretniej spotkania w ramach 2. kolejki Grupy C, gdzie Pakistan mierzył się z Katarem żądamy wyjaśnień w sprawie zawodnika Dam (Katar), który wziął udział w tym meczu. Dam jako jedyny zawodnik nie wszedł na rooma przez przepustkę. To wydaje się bardzo podejrzane biorąc pod uwagę kilka faktów takich jak:

[Image: 4DcHpms.png]

- Przede wszystkim to nie był Dam. Poker (marO) napisał do niego na facebooku i uzyskał w/w odpowiedź;
- Dam to uznany zawodnik, który sam zarządza drużyną (Polona Halingas), więc nie sądzimy, żeby zapomniał wejść przez przepustkę... Tym bardziej, że nie było go w domu;
- drużyna Pakistanu przed meczem pośpieszała swoich rywali. Ekipa jana matejki pisała o statach przed meczem, tak jakby wiedziała, że ten dojdzie do skutku;
- dziwnym trafem, w ostatniej chwili przed w/o, na które Katar był gotowy na roomie zjawił się Dam. Zamieszczamy screen z logów, w którym nie widać nicku Dama:

[Image: qgM9Zqh.png]

Warto dodać, że w tym meczu Dam grał jak nie on. "Latał" po całej mapce, nie wiedział, gdzie się ustawić, a przecież akurat z tymi gościami (marO, Radson) jest dosyć zgrany. Ostatecznie można obalić tezę, że zapomniał wejść przez przepustkę i że to w ogóle był on. Jednak mecz doszedł do skutku, a marO był przekonany, że to Dam, bo nie sprawdzał FB i tego, co Dam mu odpisał. Zobaczył to dopiero po meczu. Gra Dama zaczęła "śmierdzieć" Pokerowi, dlatego ten postanowił sprawdzić logi w przepustce do tego spotkania i to rozwiało jego wszelkie wątpliwości.

Kończąc nasz wywód - prosimy o złożenie wyjaśnień zawodników Pakistanu w tym temacie. Jeżeli odpowiadacie za tę sytuację i fejkowy Dam pojawił się tylko dlatego, byście mogli ten mecz zagrać i nabić sobie statystyki, to lepiej się przyznajcie. Wtedy kara będzie niższa. Prawda i tak wyjdzie na jaw, więc lepiej się przyznać, niż brnąć w zaparte.

Marco Asensio & Alcazar.

[Image: yM5MTsW.gif]

Find all posts by this user

Reklama
03-08-2018, 01:08 (This post was last modified: 03-08-2018, 01:09 by jan matejko.)
RE: Komisja dot. meczu Pakistan - Katar
No tego jeszcze nie grali ogarneliśmy naszemu przeciwnikowi fejka, żeby sobie nabić statystki gratulacje za pomysłowość chłopaki jestem pod wrażeniem. Widzę, że na tym forum połowa administracji ma jakiś kompleks naszej drużyny jeden nas o ddosy oskarża drugi o fejki problem w tym, że zarówno jedne jak i drugie nie są jakoś uargumentowane. Naprawdę aż mi głupio za was, że przyjmujecie takie tłumaczenia rywali bo co? bo mają administratora w drużynie? Ludzie, którzy siedzą trochę dłużej w haxballu niż ty Daniel na pewno pamiętają jakie przeboje potrafił odstawiać ów administrator. Nie będę się więcej rozpisywał bo nawet nie mam o czym to jest po prostu ŻENUJĄCE.

ps fajter nie mam nic do ciebie no ale teraz to już ze swoimi kolegami troche przesadziliście 
ps2 no chyba, że w tym przypadku waszym najlepszym argumentem też będzie to że tylko winny się tłumaczy to ja podziękuję za granie już na tym forum Wink2

03-08-2018, 08:58
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jeszcze rozumiem oskarżenia, ale argumentacja jest przezabawna Daniel

03-08-2018, 10:39
(03-08-2018, 01:08)jan matejko Wrote: No tego jeszcze nie grali ogarneliśmy naszemu przeciwnikowi fejka, żeby sobie nabić statystki gratulacje za pomysłowość chłopaki jestem pod wrażeniem. Widzę, że na tym forum połowa administracji ma jakiś kompleks naszej drużyny jeden nas o ddosy oskarża drugi o fejki problem w tym, że zarówno jedne jak i drugie nie są jakoś uargumentowane. Naprawdę aż mi głupio za was, że przyjmujecie takie tłumaczenia rywali bo co? bo mają administratora w drużynie? Ludzie, którzy siedzą trochę dłużej w haxballu niż ty Daniel na pewno pamiętają jakie przeboje potrafił odstawiać ów administrator. Nie będę się więcej rozpisywał bo nawet nie mam o czym to jest po prostu ŻENUJĄCE.

ps fajter nie mam nic do ciebie no ale teraz to już ze swoimi kolegami troche przesadziliście 
ps2 no chyba, że w tym przypadku waszym najlepszym argumentem też będzie to że tylko winny się tłumaczy to ja podziękuję za granie już na tym forum Wink2

Mam ci przypomnieć mecze, w których ci pomagałem fejkiem?

03-08-2018, 10:48
(03-08-2018, 00:40)Marco Asensio Wrote: - Dam to uznany zawodnik, który sam zarządza drużyną (Polona Halingas), więc nie sądzimy, żeby zapomniał wejść przez przepustkę...

Camilos też był uznanym zawodnikiem, trenerem zespołu i administratorem forum, a jednak załatwił za mnie fejka, który nawet nie miał mojego avatara i zatuszował później całą sprawę. Nadal czekam na zniesienie tej czerwonej kartki sprzed dwóch lat, którą nie ja zdobyłem. Swoją drogą w tamtym meczu u boku fejka grali chyba Radson i Dam, pewnie zbieg okoliczności.

03-08-2018, 11:12 (This post was last modified: 03-08-2018, 11:12 by jan matejko.)
Teraz będziemy wyciągać na siebie stare brudy z innych for naprawdę? 

Nikt z mojej drużyny nie miał z tym nic wspólnego więc możecie zamknąć tą śmieszną "skargę"

03-08-2018, 11:27
(03-08-2018, 10:39)Makishima Wrote: Mam ci przypomnieć mecze, w których ci pomagałem fejkiem?

Też Ci mogę przypomnieć za co Radson, Dam i Poker zostali dwukrotnie zbanowani na thehax, ale czy to ma sens?

03-08-2018, 11:30
domniemanie niewinnosci

03-08-2018, 11:30
(03-08-2018, 11:27)Senders Wrote:
(03-08-2018, 10:39)Makishima Wrote: Mam ci przypomnieć mecze, w których ci pomagałem fejkiem?

Też Ci mogę przypomnieć za co Radson, Dam i Poker zostali dwukrotnie zbanowani na thehax, ale czy to ma sens?

Ale ja mówiłem o fejkowaniu na handzie, na chuj mieszasz thehax do tego?

03-08-2018, 11:42
(03-08-2018, 11:27)Senders Wrote:

To że jesteś trochę inny od reszty to wie każdy, ale że liczenie do jednego Cie już ogranicza to dla mnie nowość.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)