Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League - Historical Website

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żenująca sytuacja
20-08-2018, 21:19 (This post was last modified: 20-08-2018, 21:34 by dejwx.)
Żenująca sytuacja
Witam, jestem może nowym użytkownikiem owego forum, założyłem konto tylko po to, aby zwrócić uwagę na jeden problem. Mianowicie chodzi o zachowanie "ADMINÓW" jednego z waszych serwerów na HaxBall'u, mianowicie o "HANDBALL 4v4 | RSHL.EU". To jest śmieszne, kiedy człowiek spokojnie sobie czeka na swoją kolej, kiedy będzie wybierał, przychodzi twoja kolej, a tu nagle jeden z nich wyrzuca cię z ROOM'u z powodem "slot"(XDDDDDD), potem wchodzisz i jeszcze cię banują. Do tego śmieszne, dziecinne odzywki do innych "mniej znanych graczy" i zaczyna się obrażanie, za to, że ktoś zwrócił uwagę, o to, że się nie potrafią zachować. Szkoda, że Haxball tylko na tym traci, bo i tak już jest coraz mniej graczy, a przez takie sytuacje po prostu zniechęca to nie tylko grania w HB, ale także do odwiedzenia waszego forum, czy też ligi. Nie wiem czy coś z tym zrobicie, czy nie, nie wnikam. Chciałem po prostu zwrócić na to uwage, bo to nawet nie wypada, żeby ktoś tak kozaczył w internecie, gdzie tu potem się okazuje, że kazdy z nich to gość 60kg, który całe życie spędził przed kompem, a jedyne co potrafi to obrażać w internecie. Trzymajcie się!

Find all posts by this user

Reklama
20-08-2018, 21:30
RE: Żenująca sytuacja
+1000
Gadu Gadu

20-08-2018, 22:28
O Jezu, ale szanuję. Kiedyś jeszcze myślałem, że jak haxball się trochę postarzeje, to gracze też wydorośleją, ale się myliłem. Biggrin Nikt nic z tym nie zrobi, bo tak było od zawsze, jest i będzie, ale za te słowa props dla Ciebie. Pozdrawiam.
Gadu Gadu

20-08-2018, 22:39
o kurczę +10.000.000

20-08-2018, 22:48 (This post was last modified: 20-08-2018, 22:52 by Alcazar.)
Miło z Twojej strony że poruszyłeś ten temat, naprawdę doceniam chęci, ale niestety muszę zgodzić się z Movie - niewiele możemy zdziałać w tej kwestii. Mogę jedynie poinformować, że jeżeli ktokolwiek zauważy naganne zachowanie któregokolwiek z administratorów rooma (w sumie zwykłych graczy również to dotyczy) i przedstawi dowód w postaci nagrania, możliwe będzie ukaranie tego gracza w jakiś sposób na forum, jednak obawiam się, że to nie rozwiąże całkowicie problemu. Ponadto problematyczne jest też to, iż room handballa tak naprawdę nie ma jednego, głównego właściciela (a przynajmniej tak mi się wydaje), w przeciwieństwie do serwera RS, którym samodzielnie zarządza Roman.

Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, ale na prostackie zachowanie niektórych użyszkodników po prostu nie mamy wpływu - możemy jedynie starać się je ukrócić karając delikwentów ostrzeżeniami (procentami) itp.

edit. Temat zamykam, gdyby ktoś chciał się jeszcze wypowiedzieć to proszę poinformować na pw - mogę go jeszcze otworzyć.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: Untitled.png]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)