Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League - Historical Website

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roman-władza na Teamspeaku.
24-08-2018, 15:34
Roman-władza na Teamspeaku.

Witam,chciałbym poruszyć pewną sprawę.Otóż dostałem dzisiaj bana na OFICJALNYM teamspeaku tego forum.Powód? Jak już na początku widać dość śmieszny,bo czy można uznać bana na serio jeśli dostaje się go od analfabety, który piszy "groźi".
Sytuacja, za którą dostałem bana jest jeszcze śmieszniejsza.Otóż jakiś xarrow zaczął mnie obrażać na roomie(również oficjalnym tylko,że handa) za co został słusznie zbanowany.Chciałem zobaczyć z kim mam doczynienia.Zaczynam rozmowę z kolegą czego się pruje na roomie (kolega głos w trakcie mutacji,piszczący podczas śmiechu).Kolega się zbyt nie odzywał dopóki głosu nie zabrał niejaki Silar czy jak tam.Nie będę się tutaj rozpisywał bo nie o to chodzi.Zostałem pierwszy zwyzywany,gdy koledzy byli już w duecie,więc też użyłem paru mocnych słów,żeby koledzy się nie poczuli zbyt pewnie,po czym jeden zaczął pisać do wszystkich administratorów.
W moich słowach nie było jednak żadnych gróźb śmierci (?).A tak w nawiasie pytanko czy wyzywanie i obrażanie to nie to samo? Brawo kolejny bardzo dobry ruch Romana.
"Nick posiada wulgaryzmy".Kolejna bardzo ciekawa rzecz.Gdzie w nicku "twujstarypijany" jest wulgaryzm.Nick może nie jest odpowiedni,ale jednak argumentacja,że posiada wulgaryzmy znów nie trafiona.
Nie wnoszę tu o unbana na Teamspeaku,ponieważ mam to trochę daleko,lecz wnoszę o odebranie użytkownikowi romanowi władzy jaką on posiada w jakimś stopniu,bo jednak jak widać trochę go to przerasta.Wywyższanie się z powodu władzy na roomie i na TSie jest całkiem śmieszne.Rozumiem,że administracja to pewnie oleje bo roman to typowy lizusek,który zrobi wszystko,żeby tylko przypodobać się administracji,odwala za Was całą brudną robotę w postaci TS i innych syfów.Jednak lepiej warto się trochę napracować (imo) niż wykorzystywanie napalonego człowieka,któremu odbija sodówa i uważa się za jakiegoś pana.
Przemyślcie to bo to jest dziwne,że osoba z zaburzeniami psychicznymi ma władzę nad ważnymi częściami forum.
                                                                                                                                                         Yo pzdr

Ps.Jeszcze dodam,że na oficjalnym roomie dostałem bana nie pisząc nawet wiadomości i gdy spytałem romana o powód dostałem w odpowiedzi "." Genialne zagranie użytkownika.Ale ten temat zostawię bo chłopak kupił już sobie vps za ostatnie pieniądze i niech już sobie panuje na tym swoim roomie.

Find all posts by this user

Reklama
24-08-2018, 15:37
RE: Roman-władza na Teamspeaku.
A i jeszcze niech mi ktoś pokaże nagranie,które ukazuje moje "złe zachowanie" na Teamspeaku

Alcazar edited 24-08-2018 16:11 this post because:

Spam - 20%.
Na przyszłość użyj opcji "edytuj" zamiast pisać post pod postem.

24-08-2018, 16:10 (This post was last modified: 24-08-2018, 16:14 by Alcazar.)
(24-08-2018, 15:34)lil simba Wrote: [...]Zostałem pierwszy zwyzywany,gdy koledzy byli już w duecie,więc też użyłem paru mocnych słów,żeby koledzy się nie poczuli zbyt pewnie,po czym jeden zaczął pisać do wszystkich administratorów.
[...]
Nie wnoszę tu o unbana na Teamspeaku,ponieważ mam to trochę daleko,lecz wnoszę o odebranie użytkownikowi romanowi władzy jaką on posiada w jakimś stopniu,bo jednak jak widać trochę go to przerasta.
[...]

Czyli w skrócie - dostałeś zasłużonego bana na TS za obrazę do której sam się właśnie przyznałeś (oraz w domniemaniu groźby, cytuję skargę którą otrzymaliśmy: "roz**bię ci łeb, je*ać ci rodziców" itp.) i w związku z tym wnioskujesz o degradację Romana? Przecież to samo siebie wyklucza. Od siebie dodam tylko, że nie była to żadna samowolka Romana, tylko decyzja podjęta po konsultacji ze mną.

Jedyną kwestią nad którą można się tu pochylić to ewentualny ban na TS dla duetu Xarrow & Siler, o ile to prawda że również cię obrażali. Rozwiń ten temat to postaramy się podjąć jakieś kroki w tej sprawie. Podejrzewam, że nikt z waszej trójki nie nagrywał rozmowy, więc ciężko o jasne i klarowne dowody, ale sensowne i logiczne wyjaśnienie całego zajścia może pomóc nam w podjęciu decyzji o ewentualnym nałożeniu kar pozostałym użytkownikom.

A jako, że pojawił się tu temat obrażania na publiku, pragnę przypomnieć, że zgodnie z niedawno zaktualizowanym systemem ostrzeżeń osoba poszkodowana ma prawo zgłosić nam kontrowersyjne zachowania* innej osoby względem niej na oficjalnym publiku RSHL (zarówno RS jak i Handa) i poprzeć to dowodami w postaci nagrania lub choćby screenów, wtedy delikwent może zostać ukarany karą w wysokości 20% ostrzeżeń na forum na okres jednego miesiąca.

*kontrowersyjne zachowania czyli m.in. groźby, wyzwiska, ujawnianie danych osobowych, fejkowanie, nagonka na daną osobę lub przesadne i wulgarne prowokacje.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: Untitled.png]
Gadu Gadu

24-08-2018, 16:27
Nie wiem czy doczytałeś do końca ale dostałem bana za "Wyzywanie,groźienie(?),obrażanie,oraz zły nick (?).Nie ma nagrania rozmowy? Nie ma bana.Proste.Nie macie żadnych dowodów na to,że powiedziałem przykładowo "je**c ci rodzicow" (XD).Jeśli dla Ciebie to,że napisałem o użyciu mocnych słów to obraza to gratulacje.Jak to była wspólna decyzja to jeszcze większe graty.Mamy słowo przeciwko słowu.Jak Ci napisze na pv,że jakiś użytkownik mnie wyzywa i nie będę miał żadnych dowodów to dostanie bana na 20 dni XD?
A poruszę aż sprawę bana na pubie.Za co ban?

24-08-2018, 16:33
Edytuje twój powód bana na: ,,Całokształt,,, ulży Ci?
Ostatnio napisałem Ci, abyś zmienił swój nick. Nadal go używasz, tak jak kickałem naszych partnerów za nicki typu: matkalozjego czy twojastaranarąbana tak i w tej sytuacji kazałem Ci zmienieć. Nie zmieniłeś to nie, prosił nie będę. 
Dostałem info na gg że wyzywasz jakiś typków, więc banik wydłużony. TY nic mi nie zgłaszałeś, więc w czym masz problem? 
Na roomie masz banika za ,,całokształt,, jeżeli również nie chcesz abym wymieniał tak jak powód banika na ts. Koncze swoja dyskusje. 
PS bany na roomie ode mnie czy od GrzeWha nie podlegają odwołaniu.
Gadu Gadu

24-08-2018, 16:37
Dajcie mi dowody moich czynów to możemy kontynuować bo aktualnie wszystko jest bezpodstawne.Dzieks

24-08-2018, 21:58 (This post was last modified: 24-08-2018, 22:01 by marO.)
Zacznij pisać składnie i czytelnie to będziemy mogli kontynuować rozmowę, dzięki. Zamykam.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)