Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League - Historical Website

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MŚ Handball - MVP
29-08-2018, 22:09
MŚ Handball - MVP
Witam wszystkich. Chciałbym podziękować wszystkim za pierwszy w historii turniej handa na RSHL.eu. Mistrzostwa Świata zakończyły się, a mistrzostwo zdobyła reprezentacja Pakistanu. Gratulacje dla zwycięzców, podziękowania dla pozostałych drużyn za to, że się zapisały i wzięły udział. Niestety było kilka rozpadów, co na tej mapce jest trudne do wyeliminowania, ale ja stworzyłem tego tematu, by pisać o tak smutnych rzeczach. Chciałbym, żebyście nominowali zawodników do nagrody MVP czwartych ogółem, a pierwszych na tym forum MŚ na mapie handball.

By zawodnik mógł zostać nominowany do takiej nagrody musi spełniać pewne warunki, a więc:

- Mieć rozegrane 50% meczów na turnieju. Każdy mógł zagrać w sześciu spotkaniach, a więc do nominacji wystarczą trzy mecze.
- Nie można głosować na zawodników ze swojej drużyny.

W nominacjach proszę o jakieś krótkie, ale sensowne uzasadnienie za co dany użytkownik jest nominowany.

Na koniec najważniejsze, pewne nominacje już padły i nie musicie zgłaszać takich nicków jak:

- byQu - zwycięzca klasyfikacji Złotych Rękawic
- ricardo fanchini - król strzelców turnieju
- Tokar - najlepszy asystent

Zapraszam do nominowania!

[Image: yM5MTsW.gif]

Find all posts by this user

Reklama
29-08-2018, 22:10
RE: MŚ Handball - MVP
Ja osobiście nominuję gracza o nicku cellow, który rozegrał bardzo dobry turniej i poprowadził Pakistan do zwycięstwa. Był bezsprzecznie wyróżniającym się zawodnikiem swojego zespołu, a w finale udowodnił, że jest wart tej nagrody. To też dzięki niemu drużyna Pakistanu może cieszyć się z końcowego triumfu.

[Image: yM5MTsW.gif]

29-08-2018, 22:20 (This post was last modified: 29-08-2018, 22:20 by muzal_18.)
Tomek13cm - to on odmienił grę Grenlandii w fazie pucharowej, dzięki niemu doszła aż do finału; w fazie grupowej (Tomka wtedy nie było) zdobyli tylko 3 punkty i mogli odpaść gdyby Jamajka nie przegrała z Francją, ale jak Tomek wrócił to gra ekipy z Północy była przyjemna dla oka i skuteczna. Poradzili sobie bez problemu z Belgią i wygrali z Chorwacją po karnych, a w finale dwukrotnie stawiali Pakistan pod ścianą. Zabrakło trochę szczęścia, ale Tomek rozegrał naprawdę świetny turniej.
Gadu Gadu

29-08-2018, 22:20 (This post was last modified: 29-08-2018, 22:33 by syn Tabalugi.)
cellow
Powód: 9 goli i 3 asysty tylko i wyłącznie w fazie pucharowej. W trudnych momentach, dwukrotnie ratował swój zespół w finale jak i również w ćwierćfinale. Ponadto strzelał bramki w każdym meczu, nie potrzebował wielu strzałów, zeby strzelić gola. Bez jego dobrej postawy nie cieszyliby się zwycięstwem w turnieju.

Chuck Bartowski
Powód: za rozpalenie grilla
Gadu Gadu

29-08-2018, 22:34
Senders - mózg zwycięskiej ekipy plus trafiony karny na wagę złota

29-08-2018, 22:44
Costa 10 - prawdziwy lider reprezentacji Chorwacji. Gdyby nie on prawdopodobnie nie byłoby 3 miejsca dla Chorwacji. To tyle (kazał mi tak napisać)
Gadu Gadu

29-08-2018, 23:39 (This post was last modified: 29-08-2018, 23:41 by jan matejko.)
Etech

Powód:
Ile razy można ratować Sendersowi 4 litery? Klasa

A soers nie przeczytałem do kasacji

29-08-2018, 23:46
SAYKO - Najlepszy ofensywny def jakiego znam, świetny, inteligentny rozgrywający, lepszy niż nie jeden mdf. Najbardziej ekspresywny zawodnik na handballu, mecze z jego udziałem gwarantują ciekawy i emocjonujący spektakl. Jedyny jego minus to brak umiejętności krycia sępa, gdyby nie to i lepsza forma kolegów z przodu Chorwacja z pewnością zgarnęłaby złoty krążek.

30-08-2018, 01:16
lopek
Gadu Gadu

30-08-2018, 03:58
cellow. Jordanowski styl gry. Im bardziej prestiżowo, tym łatwiej. Przez cały turniej był pewnym punktem Pakistanu. Oprócz fenomenalnego finału, warto wspomnieć o asyście(BiH) przy bramce Sendersa, która utrzymała zespół w turnieju. Oprócz ofensywy, świetna współpraca w defensywie i asekurowanie defa.

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)