Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League - Historical Website

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Roman Weidenfeller
11-09-2018, 13:03
Skarga na Roman Weidenfeller
Aslan Io: bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla ;D*
Aslan Io has been muted by RAT
RAT Kiddo ;D has joined
RAT Kiddo ;D: you won't be that smart when roman deletes your stats ;D

[Image: b699f194c54d7e1bc0fed3a14e1f77ba.png]

Oskarżam Romana Weidenfellera o zbanowanie mnie i usunięcie statystyk z oficjalnego rooma RSHL dla własnej uciechy, o nierówne traktowanie użytkowników, brak jakiejkolwiek komunikatywności i ujemny iloraz inteligencji, ale z tym ostatnim nie da się nic zrobić.

bla bla bla... - bezsensowna i przydługa kłótnia z innym graczem, odnośnie tego który z nich jest słabszy

Find all posts by this user

Reklama
11-09-2018, 13:35
RE: Skarga na Roman Weidenfeller
Powód: całokształt
Gadu Gadu

11-09-2018, 14:32
eh dawis kup vipa albo dupa cicho Rolleyes

Alcazar edited 11-09-2018 16:27 this post because:

Spam +20%

Gadu Gadu

11-09-2018, 14:42
(11-09-2018, 13:35)г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг Wrote: Powód: całokształt

Jestem grzeczny od jakiegoś czasu, więc mam rozumieć, że przyzwoite zachowanie nie jest mile widziane? Odbanowałeś mnie dzień później, bo wiesz, że nie miałeś powodu do zbanowania. Po prostu przyznaj, że chciałeś mi zabrać te boskie statystyki zazdrośniku :*

11-09-2018, 18:23
A ponowny permban za napisanie na Ciebie skargi to rodzaj młodzieńczego buntu?

11-09-2018, 18:50 (This post was last modified: 11-09-2018, 19:04 by г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг.)
(11-09-2018, 18:23)Senders Wrote: A ponowny permban za napisanie na Ciebie skargi to rodzaj młodzieńczego buntu?

Tamten ban się nie skończył, nie wiem dlaczego mogłeś sobie normalnie grać. Może mój błąd a może ktoś ściągną. Oczywiście banik się nie skończył. Pozdrawiam 

PS czas unbana bliżej nieokreślony, nie wcześniej niż przejście na nowe forum (nie dostałeś sam bana, jest kilka osób co dostały razem z tobą, nie będę wymieniał nicków, bo może sobie nie życzą, ale są poinformowani. Wszystkim osobą co dostały w tym dniu bana nazbierała się większa liczba skarg wraz z ss, które częściowo posiada Master. Kilka z nich to : nadmierne nadużywanie admina <sloty, wybieranie, wyrzucenie z kolejki>, słownictwo i stosunek do 2 ekumpli, przekręty RedStay, fake stats, selekcja, podszywanie się < oczywiście może wszystkie nie tyczą się twojej osoby, ale w pewnym stopniu>)
Dodam jeszcze, że nie banujemy po jednorazowej skardze lub kilku doniesieniach od 1 osoby. Większość skarg, często ,,wyprzedzane,, są dowodami w postaci ss lub nagrania. Jeżeli xxx osób poskarży się na was wraz z dowodami wtedy następuje 1ban , a kolejne incydenty to jest usuwanie statystyk. * Są wyjątki, że często ostrzegamy użytkowników jeżeli nadmiernie nie stosują się do regulaminu itd i wtedy nie obowiązuje zasada pierwszego bana. To, że ktoś robi sobie Red Stay , selekcje, nabija fake stats nie znaczy, że nie wiem o tym czy ja, czy GrzeWho czy administracja i po pewnym okresie kara nadchodzi.*
Gadu Gadu

11-09-2018, 19:20
Family friendly haxball 2k18, piękne

Alcazar edited 11-09-2018 20:23 this post because:

Spam +20%

11-09-2018, 20:24
jak taki ktos jak roman weindercw moze miec jakakolwiek wladze na tym forum

Alcazar edited 11-09-2018 20:29 this post because:

Spam +20%

Gadu Gadu

11-09-2018, 20:32
normalnie o ile jest sie bananowym dzieckiem bez godnosci Wink2

19Matias99 edited 11-09-2018 23:46 this post because:

20% za spam.

11-09-2018, 20:40 (This post was last modified: 11-09-2018, 20:41 by jan matejko.)
Kolega roman chinskieznaczkiefeler od początku naszego przejścia na rshl ma jakiś ewidentny problem do nas więc no nie zdziwie się jeśli rzeczywiście ten perm był bezpodstawny. Z drugiej strony znam Dawida już dość długo i wiem że potrafi zajść za skórę. Ogólnie to pomysł z perm banem na publiku to jakiś słaby żart komu by to przeszkadzało gdyby sobie grał np wyciszony?

A no i powód bana całokształt brzmi trochę jak no nie mam konkretnego powodu ale mi przeszkadzasz więc pa

PS Fragment z vipem złoto xddddd

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)